Vallavolikogu komisjonid

Komisjonide protokollid (viide)

Revisjonikomisjon

Esimees: Kaido Veski, tel 5656 7467, e-post kaido@veski.eu

Aseesimees: Gaido Kentem, tel 5621 6452, e-post gaidokentem@gmail.com

Liikmed:

1. Indrek Tapner

Arengu- ja majanduskomisjon

Esimees: Kalev Sädeme, tel 505 4797, e-post kalevsademe56@gmail.com

Aseesimees: Olav Kreen, tel 514 2124, e-post olav.kreen@gmail.com

Liikmed:

1. Gaido Kentem
2. Meelis Parijõgi
3. Heiko Källo
4. Raido Tetto
5. Arvi Pobbul
6. Indrek Tapner
7. Tiit Jõgi
8. Kaie Hein
9. Eduard Rõžov

Eelarvekomisjon

Esimees: Allar Aron, tel 502 3253, e-post allar.aron@mail.ee

Aseesimees: Koit Oras, tel 514 4580, e-post konnatiigi@gmail.com

Liikmed:

1. Gaido Kentem
2. Raivo Heinmets
3. Ainar Sepnik
4. Genrietta Jõgi
5. Ülle Pilk

Hariduskomisjon

Esimees: Riho Kutsar, tel 504 0088, e-post riho.kutsar@viru-nigula.ee

Aseesimees: Uno Trumm, tel 5341 4433, e-post uno.trumm@mail.ee

Liikmed:

1. Karmen Kraut
2. Ave Ojasalu
3. Kaido Veski
4. Reti Kokk
5. Elle Türkel
6. Ruth Kaljund
7. Ülle Viller
8. Kätlin Marjapuu
9. Pärt Tarvas

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Karmen Kraut, tel 5904 5518, e-post karmenkraut@gmail.com

Aseesimees: Ainar Sepnik, tel 5336 5686, e-post ainarsepnik@gmail.com

Liikmed:

1. Kalev Sädeme
2. Kaidi Jagant
3. Kairi Laubholts
4. Kätlin Marjapuu
5. Regina Kaplina
6. Kristjan Vodja
7. Sander Soomre
8. Ülle Lillepea
9. Janis Sirelmets

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Eha Polluks, tel 521 3208, e-post eha.polluks@gmail.com

Aseesimees: Gerli Lonskaja, tel 5805 1954, e-post gerlilonskaja120@gmail.com

Liikmed:

1. Silvi Klimenko
2. Elju Rästa
3. Kai Toome
4. Ain Tiivas
5. Marge Zaidullin
6. Astred Meiel
 
 

 

Arhiiv