Oma ala spetsialistid astuvad 1300 noore ette

Eesti suurim noortekonverents Lahe Koolipäev toimub juba järgmisel nädalal - 21. novembril Alexela kontserdimajas. Selgunud on ka oma ala tipptegijad, kes konverentsil noorte ette astuvad. Tänavu tähistab Lahe Koolipäev oma 15. juubelit ja selle teemaks on "Aeg kinkida aega". See on sünnipäev, mida ei taha keegi maha magada!

 

See on unustamatu ja elamusi täis päev, mis inspireerib noori võtma vastu julgeid ja kaalutletuid otsuseid oma isiklikus arengus. Sel aastal räägime aja väärtusest, kasutamisest ja võimalustest. Lavale tulevad mainekad Eesti tipptegijad: Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid, rahvusvaheliselt eduka identifitseerimisfirma Veriff asutaja ja tegevjuht Kaarel Kotkas, Tallinna linnateatri peakunstnik, ettevõtete Aus Design ja Upmade asutaja Reet Aus, romaanide "Rehepapp" ja "Mees, kes teadis ussisõnu" autor Andrus Kivirähk, 2017. aastal tunnustatud Aasta Meesartist ja Aasta Popalbumi ning Aasta Albumi omanik Karl-Erik Taukar, Eestit esindanud sportlane Rasmus Mägi, ESTCube-2 tehniline juht ja meie kosmose vallutamise särav täht Hendrik Ehrpais ja lavakooli juht Jaak Prints.

 

"Konverentsi selleaastased esinejad on oma valdkonna täielikud tipud ja tõelised liidrid, kes jagavad oma kogemusi, õppetunde ja õnnestumisi. Mitmetel esinejatel on südamel mõned murekohad või teemad, mida nad läbi oma lugude jagavad ja seeläbi noori inspireerivad." sõnab noortekonverentsi programmijuht Toomas Laigu.

 

Noortekonverents "Lahe Koolipäev" tähistab 15. juubelit ja leiab aset 21. novembril 2018 Alexela Kontserdimajas. Konverentsi raames toimub 10. korda "Hea Eeskuju" tunnustuskonkurss, mille stipendium on 1500 eurot. Üritusele tuleb üle 1300 noore kogu Eestist.