Spordiuudised

Kunda rannavolle Suveturniir 2019

Eile 28. augustil sai läbi Kunda rannavolle Suveturniir 2019. Pigem harrastajatele mõeldud kohalikul turniiril oli kokku 5 etappi, mille jooksul sai nautida nii vihma, tuult kui ideaalselt rannailma.

Turniir mängiti rannavolle reeglitega ning väljakul oli korraga 3-mängijat. Eile toimunud etapil oli üsna tihe rebimine ning võitja selgitati kolme võistkonna vahel geimivõitude lugemise teel. Finaaletapil olid mängus topelt punktid ning kokkuvõttes võitsid suvise turniiri võistkond „OMAD I". Etappide lõikes vahetusid küll mängijad, kuid peamiselt olid väljakul Harri, Kristi ja Gennadi. Eilsel etapil aitasid üldvõidu kinnitada Harri, Ivo ja Rustam. 2. koha saavutasid üsna stabiilselt mänginud võistkond „OMAD II" koosseisus Kaido, Kaire ja Eimar. Kolmas koht kuulus kokkuvõttes võistkonnale „AGA", kooseisus Aulis, Gunnar ja Andris. Neljandaks jäid igal etapil stabiilselt 3 koha saavutanud võistkond „KOLMEKESI" koosseisus Ainar, Gert ja Kert.

Täname kõiki osalejaid, kes turniirist osa võtsid. Tore on see, et mitmed naaberomavalitsuste mängijad osalesid enamikel etappidel, kuid kohalikke mängijaid oli üsna vähe. Suur tänu Küllike Kohale, kes aitas suvist turniiri läbi viia!

 


3x3 tänavakorvpalli turniir

Pühapäeval 25.08 toimus Viru-Nigulas 3x3 tänavakorvpalli turniir. Parimad selgitati kolmes võistlusklassis: noored U-12, noored U-15, Open klass. Eraldi tunnustati M40 klassi võistkonda.

Väikese turniiri kohta oli kohal meeldivalt palju noorkorvpallureid, nooremas vanusegrupis 7 ja vanemas 4 võistkonda. Meie valla noortest olid esindatud kolme erineva treeneri käe all harjutavad võistkonnad Kundast, Aserist ja Viru-Nigulast. Lisaks osalesid turniiril kaks Sankt-Peterburgi võistkonda, kes parajasti Kunda Spordikeskuses laagris viibivad.

Tulemused:
U-12 vanuseklass: 1. koht võistkond „Sportkunda", 2. koht „Olymp", 3. koht „Tiim Nigula".

U-15 vanuseklass: 1. koht võistkond „Beebitoit", 2. koht „Siberi karud", 3. koht „Aseri".

Open vanuseklassis võit läks HITO/Suurköögid võistkonnale koosseisus Margo Tali, Urmet Roosimägi ja Veiko Simm. Open klassis tuli teiseks ainus M40 vanuseklassi võistkond „Kunda", koosseisus Marko Murro, Viktor Engelbrecht ja Kaido Vahesalu. U-15 vanuseklassi võitnud noored osalesid ka Open klassis, ning saavutasid tubli 3. koha.