SK White Wolf

Spordiala: saalihoki, tänavahoki (suvel)

Kontaktisikud: Roman Dõba / Juri Ruzevitš

e-mail:  doba@hot.ee / anzela71@hot.ee

mob: +372  5330 0293 / 529 6231

 
MTÜ SK White Wolf loodi 2010. aasta aprillis ning tänaseks on klubi tegutsenud juba kaheksa (8) aastat. Eestvedajateks oli viis kohalikku meest, kes olid spordiklubi asutajad ja ka mängijad. MTÜ asutamisel ja kogu tegutsemise ajal on klubi saanud tugeva toetuse ettevõtte Kunda Nordic Tsemendi poolt. Esimene Kunda saalihoki meestevõistkond kandis oma sponsori „KNC" nime, saavutades hooajal 2010/2011. a II liigas kõrge 2. koha. 2011. aastal alustati esimeste laste ja noorte treeningutega. Täna MTÜ juhatusse kuuluvad kaks liiget tegutsevad samaaegselt klubis kvalifitseeritud treeneritena.
 
Spordiklubi asutamise eesmärgiks oli spordi ja kehakultuuriga tegelemine ja selle arendamine, põhisuunaks sai saalihoki edendamine.
 
2017/2018. a hooajal osaleb treeningutes keskmiselt kümme (10) last vanuses 11-18. Kunda Spordikeskuses toimuvad kõikidele vanusegruppidele treeningud 2x nädalas. Vanemad poisid käivad 2x nädalas treeningutel Tallinnas, lisaks käiakse koos meestega 1x nädalas treenimas Sõmerul.
 
Klubi noormehed mängivad vastavalt vanusegrupile (U13, U15, U17, U19) saalihoki Meistriliigas ja Esiliigas. Mängijad kuuluvad erinevate võistkondade kooseisudesse: TTÜ SK, Jäneda SK, Nooruse, Tamsalu EBE ja SK White Wolf. 2017. aastal osalesid SK White Wolf kasvandikud 56 erineval võistlusel (liigamängud, karikamängud ja turniirid). Enda spordiklubi esindades saavutati 1. koht nii Haljala tänavahoki kui ka Narva saalihoki turniiridel.
 
Klubi mängija Daniil Ruzevitš mängib Meistriliigas (ML) TTÜ SK koosseisus. Kuuludes Eesti Noorte U19 koondise koosseisu, osales ta 2017. aastal Rootsis Växjo's toimunud MM-turniiril. Daniil sai Kunda linna poolt tunnustuse: „2016. aasta parim noor meessportlane". Martin Lehmus ja Daniil Ruzevitš on saavutanud mitmetes mängudes parima mängija tiitli. 2018. aastal on kolm (3) klubi noort: Daniil Ruzevitš, Martin Lehmus ja Ronald Smorodin, Eesti Noorte U19 koondise kandidaadid. Klubi treenerid Jüri ja Roman mängivad saalihokit liigas M35+ "Tamsalu Tulevik" koosseisus.
 
SK White Wolf klubi eestvedamisel korraldatakse traditsioonilist tänavahoki võistlust Kunda Merepäevade raames. Käesoleva aasta võistlus toimub laupäeval, 14. juulil Kundas rannas, sadama sissepääsu juures.