MTÜ LTK Viru-Nigula

Spordiala: lauatennis

Kontaktisik: Pekka Laidinen

E-mail: pekkalaidinen@gmail.com

Mob: +372 527 2757

Koduleht: https://virunigulaltk.weebly.com

 
MTÜ LTK Viru-Nigula loodi 4. aprillil 2014. aastal. Juhatusse kuuluvad Pekka Laidinen ja Jarko Saulus. 
 
Klubi loodi sooviga koondada ühe klubi alla Viru-Nigula lauatennis, aidates kaasa lauatennise ja liikumisharrastuse arengule Eestis ja Lääne-Virumaal. Klubi väärtustab kodukoha sporditraditsioone, inimeste tervist ja loovust. 
 
LTK Viru-Nigula on kaasaegne, spordiala arendav ja liikumisharrastust propageeriv klubi, mis koos liikmete ja toetajatega on loonud ja jätkab võimaluste loomist spordi ja liikumisharrastusega tegelemiseks, kõrgel tasemel spordiürituste korraldamiseks, kujundades maakonna inimestes aktiivset ja tervet eluhoiakut.
 
Klubil on esindusmeeskond, mis aasta aastalt on Eesti võistkondlikel MV-l tõusnud kõrgemale liigasse. 2018. aastal osaletakse I liiga üleminekumängudel. 
 
Noortele korraldatakse laagreid ja lauatennise karikasarja, viimasest võtavad osa ka täiskasvanud. Treeningud toimuvad hetkel neljal päeval nädalas. Klubis on tööl üks palgaline, 6 kategooriaga vanemtreener. Lähitulevikus soovitakse viia läbi treeninguid viiel päeval nädalas, edasijõudnutele lisanduksid individuaaltreeningud võistlusteks ettevalmistamiseks.
 
Lastega võetakse osa ELTL laste GP etappidelt, kus seni on edukamat esinemist näidanud klubi kasvandik Angela Laidinen. Klubi treener osales edukalt 34. Eesti omavalitsuste talimängudel, kuuludes üldkokkuvõttes lauatennises Eestis 1. koha saavutanud võiskonda.