Viru-Nigula Vallavolikogu liikmed

Jrk nr

Ees- ja perekonnanimi

E-posti aadress

Telefon

Lisainfo

1

Ainar Sepnik

ainar.sepnik@viru-nigula.ee

5336 5686

Volikogu esimees

2

Allar Aron

allar.aron@gmail.com

502 3253

Volikogu aseesimees

3

Eha Polluks

eha.polluks@gmail.com

521 3208

 

4

Elju Rästa

helen11@hot.ee

5664 4860

 

5

Gaido Kentem

gaidokentem@gmail.com

5621 6452

 

6

Gerli Lonskaja

gerlilonskaja120@gmail.com

5805 1954

 

7

Indrek Tapner

indrek.tapner@gmail.com

5388 3277

 

8

Jelena Ignatjeva

nadarian@hot.ee

5383 8242

 

9

Jüri Šipilov

marisip@hot.ee

5390 7407

 

10

Kaido Taidla

kaido.taidla@gmail.com

5257177

 

11

Kaido Veski

kaido@veski.eu

5656 7467

 

12

Kaie Hein

kaie34@hot.ee

514 4482

 

13

Kalev Sädeme

kalevsademe56@gmail.com

505 4797

 

14

Karmen Kraut

karmenkraut@gmail.com

5904 5518

 

15

Koit Oras

konnatiigi@gmail.com

514 4580

 

16

Meelis Parijõgi

info@lammasmae.ee

501 3397

 

17

Olav Kreen

olav.kreen@gmail.com

514 2124

 

18

Raido Tetto

raido.tetto@gmail.com

5344 9972

 

19

Raivo Heinmets

raivo.heinmets@mail.ee

528 9369

 

20

Riho Kutsar

riho.kutsar@mail.ee

504 0088

 

21

Riivo Kiur

riivo.kiur@gmail.com

5665 8703

 

 

 

Volikogu esimehe vastuvõtt reedeti 14.00-15.00, vaid eelneval registreerimisel telefonil +372 5336 5686 või ainar.sepnik@viru-nigula.ee 

 

 

 

 

Seotud dokumendid:

 
Arhiiv