Viru-Nigula Avatud Noortekeskus

Suvehooajal (01.06 – 31.08) on Kunda Noortemaja ja Viru-Nigula Noortetuba kolinud Kunda randa! Ilusa ilma korral on Rannanoortekas avatud iga päev kell 11-19.

Aadress: Koidu tn 13, Kunda, Viru-Nigula vald, 44108 Lääne-Virumaa
Registrikood: 77000811

 

Kunda noortekeskus

Aadress: Koidu tn 13, Kunda, Viru-Nigula vald, 44108 Lääne-Virumaa
Telefon: +372 322 1666
E-post: noortemaja@kunda.ee

Avatud:

E,T,N,R 13.00 - 20.00;

K 15.00 - 20.00

Kunda noortemaja hoone on ehitatud 1894 aastal tsemenditehase tööliste elumajaks.  Täielikult renoveeriti hoone ja selle ümbrus 2009. aasta suvel. Alates 2004. aastast kuulub noortemaja Kunda linna klubi koosseisu. Soodne asukoht, mis jääb linna keskuse lähedale (aadressiga Koidu 13), võimaldab mugavalt külastada noortemaja nii oma linna noortel, kui ka kaugemalt saabunud külalistel. Noortemaja esisel platsil on mänguväljak, mis on mõeldud just teismelistele.


 

Aseri noortekas

Aadress: Kesktänav 22, Aseri, Viru-Nigula vald, 43401 Lääne-Virumaa
E-post: noortekas@aseri.ee
Facebook: https://www.facebook.com/aserinoortekas

Alates 15.08.2017 on Aseri vallas loodud avatud noorsootöö teenus, mille raames avati noortekeskus nimega Aseri noortekas, mis töötab avatud noortekeskuse põhimõttel ja on avatud kahel päeval nädalas 5h ja kolmel päeval nädalas 6h. Tegevust rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.


 

Viru-Nigula noortetuba

Aadress: Kirikaia 2, Viru-Nigula, Viru-Nigula vald, 44001 Lääne-Virumaa
E-post: noortetuba@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/Noortetuba/

Avatud:

E-N 13.00-19.00

Viru- Nigula noortetuba asub Viru-Nigulas, Kunda tee 8, rahvamaja teisel korrusel. Meil on võimalik mängida lauamänge, tutvuda X-Box- i võludega või lihtsalt lebotada kott-toolidel. Lisaks on olemas vajalikud vahendid meisterdamiseks, joonistamiseks ja värvimiseks. 

Kunda Meresõprade klubi

Klubi pakub kalastus- ja merevaldkonna teemalist huvitegevust kõigile lastele ja noortele.

Klubiga liitumine ja lisainfo: noortemaja@kunda.ee

Meresõprade klubi loomist ja esimest perioodi rahastas ENTK. Käesoleval ajal toetab tegevusi Viru-Nigula Avatud Noortekeskus.

Mentorprogramm ja Noortevolikogu

Programm jagab teadmisi kodanikuks olemise, demokraatia, otsustusprotsesside, KOV-i töö ja muu sarnase kohta. Erinevad koolitused ja õppekäigud on mõeldud valdavalt keskmisele ja vanemale kooliastmele, kuid korraldatakse õppepäevi ka noorematele. Programm toetab loodava Noortevolikogu tegevust. Lisainfo: keio.soomelt@viru-nigula.ee ja tel: 5385 4348.

Mentorprogrammi loomist ja esimest perioodi rahastas ENTK.

Käesoleval ajal toetavad tegevusi Viru-Nigula Avatud Noortekeskus ja ENL