« Tagasi

Aasta bussijuht

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus kuulutab taas välja konkursi "Aasta bussijuht".
 
Konkursi eesmärgiks on tunnustada bussijuhti tema töökohustuste eeskujuliku täitmise eest. Ootame kiitusi bussijuhtide kohta kes teenindavad Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse halduspiirkonnas Harjumaal, Läänemaal, Raplamaal ja Lääne-Virumaal. 
 
Oma töökohustusi hästi täitev bussijuht on sõbralik ja abivalmis. Tagab sõitjatele korrektse sõiduõiguse müümise või valideerimise, vajadusel juhendamise. Liikluses on ta tähelepanelik ja sõit kulgeb sujuvalt ja ohutult.
 
Oma igapäevaelus näeme tihti probleemkohti ja mattume negatiivsuse alla, unustades väikesed asjad, mis omavad kandvat rolli igapäevaelu meelsuse kujundamisel. Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti, tööle ja kooli minnes, olles veel unised ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest. Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võib määrata meie päeva meeleolu. Istudes bussi usaldame oma elu ja tervise inimese kätte, keda me ei tunnegi. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte? Kui Sul on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksid teda tema professionaalsuse või heatahtlikkuse eest esile tõsta, siis anna meile teada! Kindlasti on möödunud aasta erinev teistest oma keeruka olukorra tõttu, seda ka bussijuhtide töös. Kui eelnev kirjeldus tuletas meelde mõne kiitust vääriva bussijuhi, anna meile teada!
 
Kui soovid esile tõsta mõnda bussijuhti kes teenindab Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse haldusalas, siis täida allolev vorm hiljemalt 1. veebruariks 2022 või saada e-kiri info@ytkpohja.ee.
 
Vaatame kõik meile laekunud kiitused läbi ning tunnustame enam esile tõstetud bussijuhte igas piirkonnas.
 
Allikas:
Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus