« Tagasi

Kunda Spordikeskuse rulapark on sõitmiseks suletud

Head rulapargi kasutajad,

Viru-Nigula Vallavalitsus kooskõlastas 8.07.2021 Kunda Spordikeskuse ettepaneku, sulgeda Kunda Spordikeskuse territooriumil asuv rulapark. 12.07.2021 paigaldasime rulaparki sõitmist keelavad sildid, st ükskõik millise sõiduvahendiga on KEELATUD SÕITA amortiseerunud rularamp'il.

Otsus on tingitud üksnes kasutajate ohutuse tagamiseks. Rulapark on niivõrd kehvas seisus ning amortiseerunud, selle kasutamine on ohtlik ja Viru-Nigula vallavalitsus ei saa tagada pargi kasutajate turvalisust.

Kunda Spordikeskuse rulapark on rajatud MTÜ Kunda Crew poolt 2012. aastal. 12.07.2021 toimunud koosolekul osalesid MTÜ esindajad, eesotsas juhatuse liikmete, lapsevanemate ja noorte harrastajatega ning mitmed Viru-Nigula vallavalitsuse esindajad. Ühiselt lepiti kokku tegevusplaan rulapargi säilitamise eesmärgiga.

Koosoleku tulemusena leppisime kokku soovis leida toetajaid ning ühiselt pingutada selle nimel, et leiaksime finantse olemasoleva rulapargi plaatide vahetamiseks täies ulatuses. Leppisime kokku tegevusplaani ning sõlmisime suulise kokkuleppe, kuidas ühiselt edasi liigume.

Ootame rulapargi kasutajatelt ja MTÜ-esindajatelt mõistvat suhtumist!

Kunda Spordikeskus
Ainar Sepnik
+372 5343 1400
ainar.sepnik@viru-nigula.ee

12.07 toimunud koosolekul osalesid MTÜ esindajad, kasutajad, lapsevanemad ja vallavalitsuse esindajad, et leppida kokku edasine tegevusplaan.