« Tagasi

PPA Rakvere klienditeeninduse lahtiolekuaegade muutumine

Tänavu 1. augustist teenindatakse PPA Rakvere teeninduses kliente esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 9-17. Jätkuvalt saab kõigil tööpäevadel teenindussaalis kasutada digikioskit, kus saab tasuta teha fotot, anda sõrmejälgi ja allkirjanäidist ning seejärel saab dokumenditaotluse esitada iseteeninduses.

Dokumendi taotlemisel tuleb esmalt minna veebilehele iseteenindus.politsei.ee. Nõuetekohase foto, allkirjanäidise ja sõrmejälgede olemasolul saab dokumendi taotleda vaid paari hiireklikiga. Juhul, kui foto, allkiri või sõrmejäljed puuduvad, saab need anda teenindussaali digikioskis. Digikioskist liiguvad andmed automaatselt iseteeninduse veebikeskkonda, kuhu uuesti sisse logides saab dokumenditaotluse esitada. Dokumendi valmimise kohta saab inimene teavituse ja soovitame kättesaamiseks broneerida aeg broneering.politsei.ee.

Politsei iseteeninduses saab lisaks passi ja ID-kaardi taotlemisele aktiveerida ka mobiili-ID, taotleda elamisloakaarti ja välismaalase passi, taotleda relvaluba, taotleda e-residendi digi-ID ning registreerida välismaalase lühiajalist töötamist.