« Tagasi

Viru-Nigula valla perearstikeskused ootavad eakaid vaktsineerima

Lähinädalatel jätkub Eestis COVID-19 riskirühma kuuluvate inimeste, kõrgema nakkusriskiga eesliinitöötajate ning elutähtsate teenuste osutajate vaktsineerimine perearstide juures.

Vaktsineerimisele registreerimiseks tuleb võtta ühendust oma perearstiga. Kui kuulud riskirühma, siis registreeri ennast kaitsesüstimisele juba täna. Aitame ka oma eakad lähedased, sugulased ja tuttavad vaktsineerima.

Iga inimene, kes kuulub hetkel vaktsineeritavasse sihtrühma, näeb sellekohast infot patsiendiportaalis www.digilugu.ee, kust ta saab kohe liikuda üleriigilise digiregistratuuri vabade aegade vaatesse. Aegu on võimalik digitaalselt broneerida kõigis oma ajad avalikustanud haiglates või oma perearsti juures.

Perearstikeskuste töötajad tunnevad oma patsiente ja pakuvad neile vaktsiine lähtuvalt individuaalsetest riskidest ja terviseseisundist. Kui saate oma pereõelt või -arstilt kutse vaktsineerima, võtke see vastu! Vaid üheskoos tegutsedes on meil lootus oma tavaline elu tagasi võita.

Teavita abivajajast või abi vajadusest

Kui vajad abi või tead kedagi, kes abikätt vajab, siis võta ühendust Viru-Nigula vallavalitsuse sotsiaalosakonna töötajatega. Aitame vajadusel organiseerida eakate transporti perearsti juurde vaktsineerimisele. Selleks tuleb kontakteeruda vallavalitsuse sotsiaalosakonna töötajatega:

KUNDA                    Kaja Seene, tel: +372 5918 9040, kaja.seene@viru-nigula.ee

VIRU-NIGULA         Kaja Sander, tel: +372 5342 3845, kaja.sander@viru-nigula.ee

ASERI                       Eha Tähtvere, tel: +372 5199 9140

 

LISAINFO

Vaktsineerimise ametlik info: www.vaktsineeri.ee

Kriisi infotelefon 1247

Üldiste küsimustega saab tööpäevadel pöörduda haigekassa infotelefonile 669 6630. Tervisega seotud küsimuste korral aitab perearstide nõuandeliin 1220.