« Tagasi

Rakvere Haiglas jätkub sihtrühma vaktsineerimine

Aktsiaselts Rakvere Haigla jätkab AstraZeneca vaktsiiniga vaktsineerimist alates 05.04.2021 Lõuna põik 1, Rakvere kabinetis 109. Vaktsineerimist teostatakse seni kuni jätkub vaktsiini.

Sihtgrupp: 1956 ja varem sündinud elanikkond ning 1961 ja varem sündinud riskirühma diagnoosidega patsiendid.

Aja broneerimine toimub ette läbi üleriigilise digiregistratuuri sisenedes www.digilugu.ee

või läbi haigla registratuuri tööpäevadel 7:30 kuni 16:00 telefonil 322 9780.

Vabandame ette, kui telefoni number võib olla üle koormatud.

Ametlik info COVID-19 vaktsineerimise kohta Eestis on leitav: vaktsineeri.ee, korduma kippuvad küsimused: kkk.kriis.ee/et Koroonakriisi kohta saab küsimusi esitada riigiinfo telefonile 1247.

Üldiste küsimustega saab tööpäevadel pöörduda haigekassa infotelefonile 669 6630. Tervisega seotud küsimuste korral aitab perearstide nõuandeliin 1220.

Kutsume üles inimesi kasutama võimalust ja olema aktiivsed ennast vaktsineerimisele registreerima. Vaktsineerides saame kaitsta ennast ja teisi, hoida ära tervishoiusüsteemi ülekoormust ning liikuda järk-järgult tagasi meile seni harjumuspärase elukorralduse juurde.

PS! Samal ajal jätkub 65-aastate ja vanemate inimeste vaktsineerimine ka perearstide juures. On hästi oluline, et ei tekiks nn topelt registreeringuid ja üks inimene ei paneks ennast samal ajal kirja mitmesse kohta. Nii aitame säästa vaktsiinidoose ja lihtsustada vaktsineerimise koordineerimist.

Kuidas broneerida digitaalselt aeg COVID-19 vaktsineerimisele?

Logi sisse üleriigilisse digiregistratuuri (digiregistratuur.ee või digilugu.ee). Tuvasta end kas Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.

Kui oled hetkel vaktsineeritavate inimeste sihtrühmas, siis näed pärast sisselogimist avalehel sellekohast teavitust.

Liigud automaatselt edasi vabade aegade otsingu vaatesse, kui tervishoiuteenuse osutaja on oma ajad avalikuks teinud.

Seejärel saad endale sobiva aja valida ja broneerida.

Mine kindlasti vaktsineerimisele õigeks ajaks kohale või teavita vaktsineerivat asutust esimesel võimalusel, kui mingil põhjusel ei õnnestu vaktsineerimisele kokku lepitud ajal kohale minna.