« Tagasi

Vallavalitsuse töökorraldus ja avalikud üritused seoses COVID-19 uute meetmetega

Eestis hoogustunud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestas Vabariigi Valitsus uued piirangud ja soovitused, mida rakendada töökohtadel, kodus ja pereringis, ühistranspordis ning teistes avalikes kohtades, et piirata üha laialdasemaks muutuvat koroonaviiruse levikut ning kaitsta Eesti inimeste elu ja tervist.

Viru-Nigula vallavalitsus palub elanikel võimalusel kasutada toiminguteks e-teenust või suhelda ametnikega telefoni teel. Ametniku vastuvõtule tulles soovitame kasutada maski või katta nina ja suu ning hoida mõistlikku vahemaad.

Kultuurisündmused ja avalikud üritused

Viru-Nigula vallas TOIMUVAD kõik avalikud kultuuri- ja spordisündmused, kus on võimalik rakendada kehtestatud piiranguid ja antud soovitusi. Ehk siis toimuvad kontserdid, kinoõhtud, spordiüritused jms sündmused, kuid:

  • palume hoida kinni 2 meetrise vahemaa hoidmise reeglist gruppidele (v.a huviharidus);
  • palume kanda maski (NB! Isiklik mask tuleb sündmusele tulles endal kaasa võtta);
  • palume jääda koju, kui Teil või Teie lähedastel on haigustunnused või olete kokku puutunud positiivse diagnoosi saanud inimesega.

Uute piirangute raames EI TOIMU sündmused, kus piiranguid järgida ei ole võimalik. Sellega seoses jäävad sel aastal ära jõulu- ja aastavahetuse peod (sh taidlejate jõulupidu).

Rohkem infot www.kriis.ee

Hoidke iseennast ja üksteist!