Viru-Nigula vallavalitsuse kontaktandmed

NIMI AMET TELEFON E-POST
Einar Vallbaum Vallavanem 325 5961; 503 0360 einar.vallbaum@viru-nigula.ee

Raido Tetto

Majandusvaldkonna juht

325 5968; 503 2591

raido.tetto@viru-nigula.ee

Krista Engelbrecht Vallasekretär 325 5964 krista.engelbrecht@viru-nigula.ee

Merike Trumm Haridusjuht 5303 3620 merike.trumm@viru-nigula.ee
Ainar Sepnik Spordijuht 325 5994; 5343 1400 ainar.sepnik@viru-nigula.ee
Keio Soomelt Kultuuri-ja noorsootööjuht 5820 0429 keio.soomelt@viru-nigula.ee

Pille Kajar

Vallakantselei juht

322 9641

pille.kajar@viru-nigula.ee

Tiina Tamberg Volikogu sekretär 325 5993 tiina.tamberg@viru-nigula.ee
Inna Leppikus Dokumendihaldusspetsialist 325 5960 inna.leppikus@viru-nigula.ee
Kätlin Soomer Registripidaja-sekretär 325 5991 katlin.soomer@viru-nigula.ee
Ametikoht täitmata Jurist    

Eve Ojala-Bakradze

Arendusjuht

325 5963 eve.ojala-bakradze@viru-nigula.ee
Meeli Eelmaa Avalike suhete spetsialist
(töötab TL alusel)
325 5969 meeli.eelmaa@viru-nigula.ee
Alexey Demin IT-spetsialist
(töötab TL alusel)
325 5998 alexey.demin@viru-nigula.ee

Helen Ruberg Finantsjuht 325 5965 helen.ruberg@viru-nigula.ee

Egle Järvepere

Vanemraamatupidaja
(töötab TL alusel)

322 9634

egle.jarvepere@viru-nigula.ee
Liina Naaber Raamatupidaja
(töötab TL alusel)
325 5966 liina.naaber@viru-nigula.ee

Mare Roov

Raamatupidaja
(töötab TL alusel)
325 5992 mare.roov@viru-nigula.ee
Sirje Pärn
Raamatupidaja
(töötab TL alusel)
322 9633

sirje.parn@viru-nigula.ee


Viivi Murakas Maakorraldaja 335 1302 viivi.murakas@viru-nigula.ee
Mare Pajupuu
Maakorraldaja
(töötab TL alusel)

322 9632

mare.pajupuu@viru-nigula.ee
Marit Laast Planeerimis-ja maakorraldusspetsialist

322 9631

marit.laast@viru-nigula.ee
Sirje Liiskmaa Keskkonnaspetsialist 325 5967 sirje.liiskmaa@viru-nigula.ee
Ametikoht täitmisel Ehitusspetsialist

 

 

Vladimir Kruzman Vallavara-ja järelevalvespetsialist 5330 0486 vladimir.kruzman@viru-nigula.ee

Annika Kapp Sotsiaalvaldkonna juht 325 5970; 5304 4901 annika.kapp@viru-nigula.ee
Anne-Ly Nõmmiste Sotsiaaltööspetsialist 325 5996 annely.nommiste@viru-nigula.ee
Helgi Luik Lastekaitsespetsialist 325 5997 helgi.luik@viru-nigula.ee
Liivi Vares Sotsiaaltööspetsialist 335 1495; 5305 3063 liivi.vares@viru-nigula.ee

Kaja Sander

Sotsiaaltööspetsialist

322 9639; 5342 3845

kaja.sander@viru-nigula.ee
Mall Talts Sotsiaaltoetuste menetleja 
(töötab TL alusel)
325 5996 mall.talts@viru-nigula.ee

 

Puhkuste ajakava:

Ametnikud
Allasutused