VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS

Vallavalitsuse lahtiolekuajad:

E-N 08:00-17:00
R 08:00-14:30
Lõuna 12:00-12:30 (kodanike vastuvõttu sel ajal ei toimu)

Aadress: Kasemäe tn 19, 44107 Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa 

Üldtelefon: 325 5960, 5334 1270
E-post: vallavalitsus@viru-nigula.ee  

Registrikood: 75020500
Tehingupartneri kood: 276101

Arvelduskonto: EE252200221011939622 (Swedbank)

Viru-Nigula Vallavalitsus on üle läinud e-arvete süsteemile ning seoses sellega palume esitada üksnes e-arveid XML kujul.
Andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab kantselei spetsialist Tiina Tamberg
e-post: andmekaitse@viru-nigula.ee, telefon: 325 5993.

Viru-Nigula vallavalitsuse kontaktandmed

PILT NIMI / AMET TELEFON / E-POST
Einar Vallbaum 
vallavanem
503 0360
einar.vallbaum@viru-nigula.ee
Gerli Heek
juhiabi
5323 8255
gerli.heek@viru-nigula.ee

VALLAKANTSELEI

Krista Engelbrecht 
vallasekretär
5301 8511
krista.engelbrecht@viru-nigula.ee
Reeli Eiche
jurist (TL)
5111 487
reeli.eiche@viru-nigula.ee
Katre Rander 
kantselei spetsialist
5358 0018
katre.rander@viru-nigula.ee
Tiina Tamberg 
kantselei spetsialist
(andmekaitsespetsialist)
325 5993
tiina.tamberg@viru-nigula.ee
Kätlin Soomer 
registripidaja-sekretär
325 5960
katlin.soomer@viru-nigula.ee

MAJANDUSOSAKOND

Ivar Lilleberg (puhkus 16.05-20.05)
majandusosakonna juht
503 2591
ivar.lilleberg@viru-nigula.ee
Lembit Talli
ehitusspetsialist
5305 9960
lembit.talli@viru-nigula.ee
Marit Laast 
planeerimis- ja maakorraldusspetsialist
322 9631
marit.laast@viru-nigula.ee
  keskkonnaspetsialist  
  taristu- ja haldusspetsialist  
Ene Muttika (puhkus 09.05-18.05)
järelevalvespetsialist (TL)
(täidab osaliselt keskkonnaspetsialisti ülesandeid)
5330 0486
ene.muttika@viru-nigula.ee

HARIDUSOSAKOND

Merike Trumm
haridus- ja noorsootöö juht
5303 3620
merike.trumm@viru-nigula.ee
 

noorsootöö spetsialist

 

 

ARENDUSOSAKOND

Eve Ojala-Bakradze 
arendusjuht
5884 5035
eve.ojala-bakradze@viru-nigula.ee
Elisabeth Orgmets
avalike suhete spetsialist (TL)
5197 3353
elisabeth.orgmets@viru-nigula.ee
Helle Komp
arendusspetsialist
5193 8950
helle.komp@viru-nigula.ee
Alexey Demin 
IT-spetsialist (TL)
524 6856
alexey.demin@viru-nigula.ee

FINANTSOSAKOND

Egle Järvepere
finantsjuht
325 5965
egle.jarvepere@viru-nigula.ee
Liina Jüriso (puhkus 16.05-22.05)
vanemraamatupidaja (TL)
322 9634
liina.jyriso@viru-nigula.ee
Marika Einstein
vanemraamatupidaja (TL)
325 5966
marika.einstein@viru-nigula.ee
Mare Roov
vanemraamatupidaja (TL)
325 5992
mare.roov@viru-nigula.ee

SOTSIAALOSAKOND

Anne Klettenberg
sotsiaalosakonna juht
5304 4901
anne.klettenberg@viru-nigula.ee
Helgi Luik
lastekaitsespetsialist
5347 7087
helgi.luik@viru-nigula.ee
Liivi Vares
lastekaitse- ja eestkostespetsialist
5305 3063
liivi.vares@viru-nigula.ee
  sotsiaalkaitse- ja ennetustööspetsialist  
Kaja Sander
sotsiaaltööspetsialist
5342 3845
kaja.sander@viru-nigula.ee

Sirle Nukk 
sotsiaaltööspetsialist

5788 0795
sirle.nukk@viru-nigula.ee

Mall Lillioja
sotsiaaltoetuste spetsialist
5305 5408
mall.lillioja@viru-nigula.ee
Kristina Nurmetalu
NEET noorte juhtumikorraldaja 
5336 3135
kristina.nurmetalu@viru-nigula.ee