VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS

Vallavalitsuse lahtiolekuajad: 

E-N 08:00-17:00
R 08:00-14:30
Lõuna 12:00-12:30 (kodanike vastuvõttu sel ajal ei toimu)
 
Aadress: Kasemäe 19, 44107 Kunda, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa 

Üldtelefon: 325 5960, 5334 1270
E-post: vallavalitsus@viru-nigula.ee  

Registrikood: 75020500
Tehingupartneri kood: 276101

Arvelduskonto: EE252200221011939622 (Swedbank)

Andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab kantselei spetsialist Tiina Tamberg
e-post: andmekaitse@viru-nigula.ee, telefon: 325 5993.

Viru-Nigula vallavalitsuse kontaktandmed

PILT NIMI / AMET TELEFON / E-POST
Einar Vallbaum
vallavanem
503 0360
einar.vallbaum@viru-nigula.ee
Raido Tetto
majandusvaldkonna juht
503 2591
raido.tetto@viru-nigula.ee
Krista Engelbrecht
vallasekretär
5301 8511
krista.engelbrecht@viru-nigula.ee

Merike Trumm
haridusjuht
5303 3620
merike.trumm@viru-nigula.ee
Ainar Sepnik (puhkusel 22.02.21-01.03.21)
spordijuht
5343 1400
ainar.sepnik@viru-nigula.ee
Keio Soomelt
kultuuri- ja noorsootööjuht
5385 4348
keio.soomelt@viru-nigula.ee

Kersti Mikker
kantselei spetsialist
322 9641
kersti.mikker@viru-nigula.ee
Tiina Tamberg
kantselei spetsialist
(andmekaitsespetsialist)
325 5993
tiina.tamberg@viru-nigula.ee
Kätlin Soomer
registripidaja-sekretär
325 5960
katlin.soomer@viru-nigula.ee
Reeli Eiche (puhkusel 22.02.21-04.03.21)
jurist (TL)
5111 487
reeli.eiche@viru-nigula.ee

Eve Ojala-Bakradze
arendusjuht
5884 5035
eve.ojala-bakradze@viru-nigula.ee
Liis Krigul
avalike suhete spetsialist (TL)
5197 3353
liis.krigul@viru-nigula.ee

Timo Korv
arendus- ja hankespetsialist

5193 8950
timo.korv@viru-nigula.ee 

Alexey Demin
IT-spetsialist (TL)
524 6856
alexey.demin@viru-nigula.ee

Maie Tiits
finantsjuht
325 5965
maie.tiits@viru-nigula.ee
Egle Järvepere
finantsjuht (teenistussuhe ajutiselt peatunud)
 
Liina Naaber
vanemraamatupidaja (TL)
322 9634
liina.naaber@viru-nigula.ee
Marika Einstein
vanemraamatupidaja (TL)
325 5966
marika.einstein@viru-nigula.ee
Mare Roov
vanemraamatupidaja (TL)
325 5992
mare.roov@viru-nigula.ee

Marit Laast
planeerimis- ja maakorraldusspetsialist
322 9631
marit.laast@viru-nigula.ee
Heiko Källo
keskkonnaspetsialist
5374 1160
heiko.kallo@viru-nigula.ee
Lembit Talli
ehitusspetsialist
322 9632, 5305 9960
lembit.talli@viru-nigula.ee
Ene Muttika
järelevalvespetsialist (TL)
5330 0486
ene.muttika@viru-nigula.ee

Annika Kapp
sotsiaalvaldkonna juht
5304 4901
annika.kapp@viru-nigula.ee
Helgi Luik
lastekaitsespetsialist
5347 7087
helgi.luik@viru-nigula.ee
Liivi Vares
lastekaitse- ja eestkostespetsialist
5305 3063
liivi.vares@viru-nigula.ee
Kaja Sander
sotsiaaltööspetsialist
5342 3845
kaja.sander@viru-nigula.ee
  sotsiaaltööspetsialist  
Mall Talts
sotsiaaltoetuste spetsialist
5305 5408
mall.talts@viru-nigula.ee