« Tagasi

ML Sport on parim piirkondlik spordiklubi

Eesti Olümpiakomitee telegalal „Spordiaasta Tähed 2020" kuulutati välja möödunud aasta silmapaistvamad tegijad ja säravamad tähed! Auhinnagalal tunnustati ka parimaid spordiklubisid, kelle valisid välja maakondlikud spordiliidud.
 
Meie suureks rõõmuks kuulutati parimaks piirkondlikuks spordiklubiks peamiselt Viru-Nigula vallas tegutsev spordiklubi ML SPORT.
 
Oleme uhked! Soovime eestvedajatele ja sportlastele PALJU ÕNNE ja jätkuvat indu eesmärkide saavutamisel!
 

Spordiklubi ML Sport tegutseb aastast 2012 ning on alates sellest aktiivselt kasvanud ja uuenenud juhindudes oma eesmärgist tervislik, kvaliteetne ja motiveeritud eluviis läbi spordi! Tänaseks treenib spordiklubi all 118 noort ning pakutakse treeninguid kolmel alal: taekwondo, ujumine ja rühmatreeningud. Klubi tegevuse laienemisest annab märku ka taekwondo treeningute toimumine neljas erinevas kohas: Kunda, Aseri, Haljala, Maidla. Kokku on spordiklubil 4 litsentsiga treenerit. Spordiklubi korraldab aktiivselt kõrge tasemega kohalikke ja rahvusvahelisi võistlusi. Ühe suurema üritusena korraldati aastal 2019 Kunda Spordikeskuses kõrgetasemeline võistlus Kicksport Games, millest võtsid lisaks Eesti sportlastele osa 10 riigi sportlased.

 
Loe edasi võitjate ja auhinnagala kohta: https://www.eok.ee/organisatsioon/uudised/tulemused-selgusid-spordiaasta-tahed-2020-auhinnagala-voitjad