« Tagasi

Liikluskorralduse muudatus seoses asfalteerimisega

Reedel, 15. mail alustatakse pealmise asfaltbetoonkatte paigaldusega ning sellega seoses on liikluseks suletud Võidu tänav lõigus Selja tee kuni Kalevi/Staadioni/Koidu ristmik. Võidu ja Kasemäe ristmik on suletud alates kell 8:00 kuni ca 15:00. Paigaldatud asfaltbetoonkatte peal võib liigelda pärast märkide eemaldamist.

Paigaldatud katte peal palume enne märkide eemaldamist mitte liigelda. Asfalteerimisega liigutakse Koidu/Võidu ristmikult linna poolsema sõidurajaga Koidu tänava lõpu suunas. Koidu tänav on liiklusele suletud kell 12:00 kuni ca 20:00. Koidu tänaval liiklemine on esialgu tagatud läbi Spordi, Staadioni ja Kalevi tänavate ning hiljem on liiklusele avatud Kasemäe/Võidu ristmik.

Soovitame linna sisse ja välja liikumiseks kasutada Kalmistu teed ning arvestada asfalteerimistöödega Koidu ja Võidu tänaval. Autod saab parkida näiteks Kalda, Aia, Eha, Loode ja Mäe tänavate äärde, et oleks võimalus mööda Kalmistu teed linnast sisse ja välja liikuda.

Pealmise asfaltbetoonkatte paigaldus kestab paar päeva ka järgmise nädala alguses, mis võib samuti tülikaid olukordi tekitada, kuid loodame linnarahva mõistvale suhtumisele.

Lisainfo:

Heiko Källo

tel +372 5374 1160

e-post heiko.kallo@viru-nigula.ee