« Tagasi

Avalikud üritused Viru-Nigula vallas

Vabariigi Valitsus on hakanud kehtivaid piiranguid samm-sammult leevendama. Kui viiruse levik ei hoogustu, siis on reegleid järgides lubatud eritingimustel kontaktõpe, muuseumite ja kaubanduskeskuste avamine ning välitingimustes sporditreeningud. Samuti lubatakse taas pidama hakata jumalateenistusi. Selleks peab olema tagatud 2+2 reegli järgimine ja desinfitseerimisvahendite olemasolu.

Tuletame kõigile meelde, et oleme jätkuvalt eriolukorras ning avalikud kogunemised ja sündmused (va jumalateenistused) on endiselt Vabariigi Valitsuse otsusega kuni juuni lõpuni keelatud. Lisaks ei korraldata augusti lõpuni ka suurüritusi. Seega jäävad ära ka kõik vallas sellesse perioodi planeeritud avalikud üritused või kogunemised.

Inimeste tervise kaitseks oleme otsustanud aasta võrra edasi lükata ka juuli kuus Kunda rannas toimuma pidanud rahvusvaheline rannakultuurifestival Sõbralaat. Järgmine sõbralaat toimub 10. juulil 2021. 

Kohe, kui avalikustatakse juuli-augusti sündmuste korraldamise reeglid, paneme neist lähtudes paika ka suve teise poole sündmuste kalendri.

Oleme jätkuvalt positiivsed, et saame suve teises pooles mingis mahus spordi ja kultuuriüritusi korraldada.

 

Lisaküsimused:

Keio Soomelt

keio.soomelt@viru-nigula.ee

tel: 58200429