« Tagasi

Kutse kokkusaamistele

Ühinenud Viru-Nigula valla ajalugu hõlmab üsna pea juba kahe aasta töid ja tegemisi ning selleks, et üheskoos edasi minna, tuleb vahepeal vaadata, mis on tehtud ning kuhu oleme seni jõudnud.

Olete oodatud kokkusaamistele vallavolikogu liikmete ja vallavalitsuse ametnikega Kunda Päevakeskusesse 9. detsembril kell 17.00, Viru-Nigula Rahvamajas 10. detsembril kell 17.00 ja Aseri Rahvamajas 11. detsembril kell 17.00. Kokkusaamistel annavad Viru-Nigula vallavalitsuse ametnikud ja volikogu liikmed ülevaate kahe aasta tegemistest, päevakajalistest sündmustest ja edasistest plaanidest. Lisaks teeb lühitutvustuse Fermi Energia, kelle eesmärk on tuua Eesti energiatootmine 21. sajandisse, arendades kaasaegse väikse tuumajaama, mis tagab Eesti varustuskindluse elektriga iga ilmaga, soodsa hinna elektritarbijatele ning riigi kliimaeesmärkide täitmise.

Selleks, et kokkusaamised oleksid võimalikult konstruktiivsed, palume saata oma võimalikud küsimused ja ettepanekud kirjalikult enne kohtumisi aadressil vallavalitsus@viru-nigula.ee. Kirju ootame hiljemalt 29. novembriks.