« Tagasi

Rakveres arutatakse Urmas Vaino eestvedamisel karjääripöörde võimalusi

Neljapäeval, 19. aprillil kell 17 toimub Rakvere kohvikus Art Cafe (Lai 13) üle-eestilise ürituste sarja „Aita luua homne Eesti" teine vaatus. Kohal on karjääripöörde teinud õpetaja, Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa ning õhtu juht Urmas Vaino.  

Informatiivne, ent samas õdus õhtupoolik on suunatud neile, kes on mõelnud karjääripöördele – mida ette võtta ja kuidas käituda, kui senine töö ja elu enam väljakutseid ei paku? Fookusteemana arutatakse mõtet minna kooli õpetajaks. „Õpetajatöö valinud teiste erialade inimesed on sageli öelnud, et nad soovisid teha tööd, mis reaalselt mõjutaks Eesti ühiskonda, kuid keeruline oli leida seda hetke, millal otsus teha, kuna küsimärke oli palju. Oma üritusega soovimegi pakkuda lahendusi ja anda suuniseid, et otsus langeks lihtsamalt ja teadlikumalt," sõnas SA Innove peaspetsialist Silvia Uus. 

Õhtu alustuseks räägib oma kogemusest õpetaja, kes ise on elumuutuse läbi teinud. Pärast teda annab nõu, mida silmas pidada ja kuidas taibata, millal on õige aeg karjääripöördeks Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa. Õhtut aitab sujuvalt läbi viia armastatud teletäht Urmas Vaino.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgHeMxo_GxcHo1eEL2MUnryyAKU-yQ4JDAc5Jf3-sTrm5Gog/viewform

Kohtade arv on piiratud!

Täpsem informatsioon ürituste kohta on leitav siit:

https://www.innove.ee/uudis/aita-luua-homne-eesti/

Sarja avaüritus toimub 12. aprillil Pärnus. Maikuus peetakse seminar Paides ja Tartus.