Lääne-Virumaa seiklusorienteerumine

Viru-Nigula vallas on 2 teeninduspunkti, kust saab alates 29.09 infovoldikuid koos küsimuste ja rajakaartidega. Nendesse kohtadesse saab pärast materjalid tagastada!

Kunda Spordikeskuses, Kasemäe 19, Kunda (administraatori letis spordikeskuse fuajees)
E-R 7.30-22.00,
L-P 11.00-21.00.

Toidukaupluses „MEIE toidukauplus", Kunda tee 4, Viru-Nigula
E-P 10.00-18.00

Kontakt: Ainar Sepnik, tel 5343 1400

 

29.september kuni 21.oktoober toimub Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu eestvedamisel ning kohalike omavalitsuste ning Lääne-Viru Tervisenõukoguga koostöös

Lääne-Virumaa seiklusorienteerumine.

Osalevad kõik 8 omavalitsust.

Seiklusliikumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest.

Seiklusorienteerumise põhimõte on väga lihtne. Saad valida endale sobiva raja, tempo, liikumisvahendi (osad rajad läbitavad jalgrattaga, tõukerattaga jms), kaaslased ja päeva, millal liikuda. Saad rajale kaasa kaardid koos küsimuste ning lisainfoga. Vastused küsimustele leiad orienteerumispunktis kohapeal (märgistatud oranži- valge tähisega, kohapeal komposter lehe märgistamiseks).

Kaardid ja muu vajaliku saad ise välja printida või võtta kindlatest kohtadest. Info leitav peagi kohalike omavalitsuste kodulehtedelt, www.virol.ee lehelt või Facebookis Lääne-Viru seiklusorienteerumine. Info lisatakse jooksvalt. Küsimuste – vastuste lehed kättesaadavad alates 29.09.2018.

27.10 toimub lõpuorienteerumine ning auhinnaloos kõigi osalejate vahel. Kogunemine Rakvere spordikeskuse ees ( Kastani pst 12, Rakvere).

 

ÜLESANNETE VIHIK
ÜLESANNETE VIHIK (trükifail)