VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS

Vallavalitsuse lahtiolekuajad alates 03.09.2018
Kasemäe 19, Kunda44107 Lääne-Virumaa
E, T, K, N 08.00-17.00
R 08.00-14.30
Lõuna 12.00-12.30
 

Üldtelefon: 325 5960, 5334 1270
vallavalitsus@viru-nigula.ee  

Registrikood: 75020500
Tehingupartneri kood: 276101

Arvelduskonto: EE252200221011939622 (Swedbank)

Privaatsuspoliitika
Andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab kantselei spetsialist Tiina Tamberg
e-post: andmekaitse@viru-nigula.ee
telefon: 325 5993.

Viru-Nigula vallavalitsuse kontaktandmed

  PILT   NIMI AMET TELEFON E-POST
Einar Vallbaum Vallavanem 325 5961; 503 0360 einar.vallbaum@viru-nigula.ee

Raido Tetto

Majandusvaldkonna juht

325 5968; 503 2591

raido.tetto@viru-nigula.ee

Krista
Engelbrecht

Vallasekretär

325 5964 krista.engelbrecht@viru-nigula.ee
 
Merike Trumm Haridusjuht 322 9637; 5303 3620 merike.trumm@viru-nigula.ee
Ainar Sepnik

Spordijuht

325 5994; 5343 1400 ainar.sepnik@viru-nigula.ee
Keio Soomelt

Kultuuri- ja noorsootööjuht

5385 4348 keio.soomelt@viru-nigula.ee
 

Kristi
Tomingas

Vallakantselei juht

Puhkusel 17.04-26.04

322 9641

kristi.tomingas@viru-nigula.ee

Tiina Tamberg

Kantselei spetsialist
(andmekaitsespetsialist)

325 5993 tiina.tamberg@viru-nigula.ee
Kätlin Soomer Registripidaja-sekretär 325 5960 katlin.soomer@viru-nigula.ee
Reeli Eiche 

Jurist

Puhkusel 22-26.aprill

322 9630 reeli.eiche@viru-nigula.ee
 

Eve Ojala-Bakradze

Arendusjuht

325 5963 eve.ojala-bakradze@viru-nigula.ee
Meeli Eelmaa Avalike suhete spetsialist (TL) 325 5969; 5197 3353 meeli.eelmaa@viru-nigula.ee
Lili Lillepea Arendus- ja hankespetsialist 335 1015 lili.lillepea@viru-nigula.ee
Alexey Demin IT-spetsialist (TL) 325 5998; 524 6856 alexey.demin@viru-nigula.ee
 
Egle Järvepere Finantsjuht 325 5965 egle.jarvepere@viru-nigula.ee
Liina Naaber Vanemraamatupidaja (TL) Puhkusel 15.04-21.04

322 9634

liina.naaber@viru-nigula.ee
Marika
Einstein

Raamatupidaja (TL)

325 5966

marika.einstein@viru-nigula.ee

Mare Roov

Raamatupidaja (TL)

325 5992 mare.roov@viru-nigula.ee
 
Marit Laast

Planeerimis- ja maakorraldusspetsialist

322 9631

marit.laast@viru-nigula.ee
Heiko Källo Keskkonnaspetsialist 325 5967; 5374 1160 heiko.kallo@viru-nigula.ee
Kristi Jõemets Ehitusspetsialist

322 9632; 5305 9960

kristi.joemets@viru-nigula.ee

Vladimir
Kruzman

Vallavara- ja järelevalvespetsialist

5330 0486 vladimir.kruzman@viru-nigula.ee
 
Annika Kapp

Sotsiaalvaldkonna juht

Puhkusel 15.04-30.04

325 5970; 5304 4901 annika.kapp@viru-nigula.ee
Helgi Luik

Lastekaitsespetsialist

325 5997; 5347 7087 helgi.luik@viru-nigula.ee
Liivi Vares Sotsiaaltööspetsialist 335 1495; 5305 3063 liivi.vares@viru-nigula.ee

Kaja Sander

Sotsiaaltööspetsialist

325 5996; E ja N: 322 9639; R: 5342 3845

kaja.sander@viru-nigula.ee
Karin Valving Sotsiaaltööspetsialist 5788 0795 karin.valving@viru-nigula.ee
Mall Talts

Sotsiaaltoetuste menetleja (TL)

325 5990; 5305 5408 mall.talts@viru-nigula.ee