VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS

Vallavalitsuse lahtiolekuajad
Kasemäe 19, Kunda 44107 Lääne-Virumaa
E, T, K, N 08.00-17.00
R 08.00-14.30
Lõuna igal tööpäeval 12.00-12.30 (siis vallamaja uks lukus)
 

Üldtelefon: 325 5960, 5334 1270
vallavalitsus@viru-nigula.ee  

Registrikood: 75020500
Tehingupartneri kood: 276101

Arvelduskonto: EE252200221011939622 (Swedbank)

Privaatsuspoliitika
Andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab kantselei spetsialist Tiina Tamberg
e-post: andmekaitse@viru-nigula.ee, telefon: 325 5993.

Viru-Nigula vallavalitsuse kontaktandmed

  PILT   NIMI AMET TELEFON E-POST
Einar Vallbaum

Vallavanem

503 0360 einar.vallbaum@viru-nigula.ee

Raido Tetto

Majandusvaldkonna juht

503 2591

raido.tetto@viru-nigula.ee

Krista
Engelbrecht

Vallasekretär

325 5964 krista.engelbrecht@viru-nigula.ee
 
Merike Trumm

Haridusjuht

Puhkusel 31.10.2019-15.11.2019

5303 3620 merike.trumm@viru-nigula.ee
Ainar Sepnik

Spordijuht

325 5994
5343 1400
ainar.sepnik@viru-nigula.ee
Keio Soomelt

Kultuuri- ja noorsootööjuht

5385 4348 keio.soomelt@viru-nigula.ee
 
 

Liina Martõkainen

Kantselei spetsialist

322 9641

liina.martokainen@viru-nigula.ee

Tiina Tamberg

Kantselei spetsialist
(andmekaitsespetsialist)

325 5993 tiina.tamberg@viru-nigula.ee
Kätlin Soomer

Registripidaja-sekretär

325 5960 katlin.soomer@viru-nigula.ee
Reeli Eiche

Jurist (TL)

322 9630 reeli.eiche@viru-nigula.ee
 

Eve Ojala-Bakradze

Arendusjuht

5884 5035 eve.ojala-bakradze@viru-nigula.ee
Liis Krigul Avalike suhete spetsialist (TL) 5197 3353 liis.krigul@viru-nigula.ee
Lili Lillepea

Arendus- ja hankespetsialist

5308 3066 lili.lillepea@viru-nigula.ee
Alexey Demin

IT-spetsialist (TL)

524 6856 alexey.demin@viru-nigula.ee
 
Egle Järvepere

Finantsjuht

325 5965 egle.jarvepere@viru-nigula.ee
Liina Naaber

Vanemraamatupidaja (TL)

322 9634

liina.naaber@viru-nigula.ee
Marika
Einstein

Raamatupidaja (TL)

325 5966

marika.einstein@viru-nigula.ee

Mare Roov

Raamatupidaja (TL)

Puhkusel 11.11-17.11.2019

325 5992 mare.roov@viru-nigula.ee
 
Marit Laast

Planeerimis- ja maakorraldusspetsialist 

322 9631

marit.laast@viru-nigula.ee

Heiko Källo

Keskkonnaspetsialist

5374 1160 heiko.kallo@viru-nigula.ee
Lembit Talli 

Ehitusspetsialist

322 9632
5305 9960

lembit.talli@viru-nigula.ee

Ene Muttika

Järelevalvespetsialist

5330 0486 ene.muttika@viru-nigula.ee
 
Annika Kapp

Sotsiaalvaldkonna juht

5304 4901 annika.kapp@viru-nigula.ee
Helgi Luik

Lastekaitsespetsialist

325 5997
5347 7087
helgi.luik@viru-nigula.ee
Liivi Vares

Sotsiaaltööspetsialist

5305 3063 liivi.vares@viru-nigula.ee

Kaja Sander

Sotsiaaltööspetsialist

5342 3845

kaja.sander@viru-nigula.ee
Karin Valving

Sotsiaaltööspetsialist

5788 0795 karin.valving@viru-nigula.ee
Mall Talts

Sotsiaaltoetuste menetleja (TL)

5305 5408 mall.talts@viru-nigula.ee