« Tagasi

Viru-Nigula vallavalitsuse meeskonnaga liitus uus finantsjuht

Viru-Nigula vallavalitsuses alustas 1. septembril tööd uus finantsjuht Maie Tiits, kes asendab ajutiselt eemalolevat ametnikku.

Maie on lõpetanud Tartu Ülikooli raamatupidamise ja majandusanalüüsi erialal ning finantsvaldkonnas töötanud üle 20 aasta. „Minu avaliku sektori karjäär saigi alguse 20 aastat tagasi endisest Viru-Nigula vallavalitsusest, kus töötasin valla pearaamatupidajana. Mul on väga hea meel taas siin tagasi olla, olen kohanud mitmeid endiseid kolleege ja üldiselt on vastuvõtt olnud väga soe ja meeldiv," sõnas vastne Viru-Nigula valla finantsjuht Maie Tiits.

Maiel on pikaaegne töökogemus nii avalikus kui ka erasektoris, ta on töötanud AS-is Viru Keemia Grupp, Politsei- ja Piirivalveametis, mitmetes äriühingutes ja kohalikes omavalitsustes. „Viimati töötasin Väike-Maarja vallavalitsuse rahandusosakonna juhatajana. Peale viimase töösuhte lõppemist otsisin uut väljakutset ning finantsjuhi ametikoha töökuulutust nähes ei pidanud kandideerimisavalduse saatmise peale pikalt mõtlema," lausus Tiits.

Maie peamisteks tööülesanneteks on vallavalitsuse finantsosakonna juhtimine, eelarve koostamine, analüüsimine ja selle täitmise jälgimine ning aruandluse korraldamine. „Järgmise aasta eelarve koostamine on põnev väljakutse, sest täna ei oska keegi täpselt koroonakriisile järgnenud mõjusid hinnata ning tulubaasi vähenemist mõjutab kindlasti ka AS-is Kunda Nordic Tsement toimunud koondamine," kommenteeris finantsjuht järgmise aasta eelarve koostamist.

„Vabal ajal meeldib mulle lugeda, palju värskes õhus viibida ja tervisespordiga tegeleda. Uue hobina olen enda jaoks avastanud loodusfotograafia," vastab Maie küsimusele tema lemmikhobi kohta.

Tervitame uut kolleegi Maiet ja soovime talle edu!

 

Kontaktandmed:

Maie Tiits

Viru-Nigula vallavalitsuse finantsjuht

tel + 372 325 5965

e-post maie.tiits@viru-nigula.ee