« Tagasi

Ukselt-uksele projekt Kunda linnas

Ukselt-uksele projekt on sündinud Eesti tudengite koostööl Lastefondiga, et leida uusi püsiannetajaid. Kuigi tudengite algne plaan nägi ette suvel Ameerikas raamatute müümist, siis koroonakriisist tingitud piirangud seda ei võimaldanud. Sellest sai aga alguse koostöö Lastefondiga.

Fondiga teeb koostööd 20-30 tudengit, kes on jagatud üle Eesti gruppidesse. Tudengid on koolitatud ja ukselt-uksele käiakse organiseeritult, et samale uksele korduvalt ei koputataks. Lastefondi püsiannetuse kogujad tulevad annetusi koguma ka Kundasse!

Püsiannetuse kogujad tunneb ära Lastefondi logoga kaelakaardi, millel on tudengi pilt ja nimi, ning valge logoga nokamütsi järgi.

Tudengid koguvad ainult püsiannetusi ja sularaha vastu ei võeta – nii on võimalik neid petturitest eristada. Püsiannetuse vormistamine toimub, kas läbi Lastefondi kodulehekülje või täites paberkandjal blanketi.

Karl, üks projektis kaasa lööv tudeng, jagab oma muljeid: "See on kõige lahedam suvepraktika, mida tudeng saab proovida, et panna ennast valmis iseseisvaks eluks ja arendada suhtlusoskust. Kõige parem on see, et saab tekitada hea tunde inimestele, kes annetavad ja veel parema tunde neile, kes abi saavad"

Tudengite nimekiri:

Viktoria Joonasing

Lilian Männi

Tauri Miilits

Margit Must

Oliver Reinaas

Rebeka Nipernado

Mark Matteus Murru

Markus Hausenberg

Carmen Truu

Karl Marten Reinlo

Taavi Kaasik

Robert Rebel

Laura Põldmaa

Hanna Heinloo

Edith Helena Juursoo

Carmen-Ly Truu

Ly Luks

Iris Anari

Iskander Ahmet

Rasmus Rasmann

Andreas Melts

Johannes Olaf Kurss

Olev Kork

Berit Reinu

Klaus Erik Kruus

 

Lisainfo:

Oliver Reinaas

5635 8538