« Tagasi

Maavanem kutsub pillide projektile hoogu andma

 

Lääne-Viru maavanem Marko Torm kutsub Hooandja keskkonnas Rakvere Põhikooli ettevõtmisele hoogu andma, et kokku saada 2050 eurot ning soetada muusikaklassi uued pillid.

Rakvere Põhikoolil on Hooandja keskkonnas üleval EV100 raames projekt, millega soovitakse muusikaklassi uusi ksülofone osta. Projekt saab toetust vaid siis, kui eesmärgiks seatud summa 2050 eurot kokku saadakse.

„Me oleme ka eelnevatelt kordadel taolistel puhkudel suutnud maakondliku sisu näidata. Olgu siis tegemist tööstuse eestvedajate, parimate sportlaste või kultuuritegijate toetamisega hääletamisprotsessis või rahalise toega. Üheskoos on enamus asju elus võimalikud," sõnas maavanem Marko Torm.

„Kutsun üles võimalusel oma õlga alla panema tublide noorte ja asise kooli ettevõtmisele. Toetamise puhul on parim, et võidavad sellest nii saaja kui andja," lisas maavanem.

Hooandja projekti rahakogumise tähtaeg täitub 5. mail. Tänase seisuga on Rakvere Põhikoolile annetatud ligi 300 eurot, mis on 15 protsenti projekti kogusummast.

Rakvere Põhikooli ettevõtmisele saab hoogu anda siit http://www.hooandja.ee/projekt/lapsed-me-ei-taha-pulgabandi#tab-1-tab