« Tagasi

Infoks koduste laste jõulupeost ja pakkidest

Viru-Nigula vald ei korraldanud kodustele lastele sel aastal eraldi pidu, sest eelmisel aastal osales peol 8 last 145-st kodusest lapsest. Huvi kommipakkide vastu oli samuti väike ning vaatamata teavitusele, käis kuu aja jooksul vallamajas pakkidel järgi kümmekond vanemat. Sel aastal oli võimalus osaleda Viru-Nigula valla lastead Kelluke jõulupeol Aseri majas. Lisaks oli arvestatud, et kui mõnel lasteaia lapsel on jõulupeol kaasas väiksem õde või vend, ei tekkiks olukorda, kus osa lapsi saavad jõuluvanalt paki ja osad mitte.

Ajaleht, kus oli  teavitus võimalusest minna lasteaia jõulupeole, pidi paberkandjal ilmuma enne pidu, kuid vallavalitsusest mittesõltuvatel põhjustel jõudis paberleht jagamisse alles 19. detsembril. Elektroonilises versioonis valla kodulehel oli leht kättesaadav varem.

Vabandame tekkinud segaduse pärast!

Sarnaselt eelmisele aastale on ka sel aastal valla poolt kommipakid paljulapselistele peredele (3 ja enam last). Enamuse peredega on otse ühendust võetud ning ka pakid juba käes. Kui mõne lasterikka perega pole veel sotsiaalosakonna poolt suheldud, siis tõenäoliselt kas ei ole meile teada olevad kontaktandmed toimivad või puuduvad need üldse. Sellisel juhul palume võtta ühendust Viru-Nigula vallavalitsusega telefonidel 32 55 990 (sotsiaalosakond) või 32 55 960 (kantselei) või kontaktandmete edastamiseks e-posti teel vallavalitsus@viru-nigula.ee.