« Tagasi

Kunda rand ootab külastajaid!

Kunda rand on avalik rand, kust veeproove mereveest võetakse regulaarselt, et kontrollida veekeskkonna ohutust suplejatele. Kunda rannas on võimalik päevitada, ujuda, mängida võrkpalli, malet/kabet, lauatennist, lastel on võimalus mängida mänguväljakul ning samuti on võimalus kasutada tualettruumi ja välikäimlat. Kasutada saab ka jaladuśśi.

Kunda rannas on võimalik sõita skuutrite ja jetidega

 

Kunda rannas on suvel olemas ka toitlustaja (Kaukaasia šašlõkk): https://www.facebook.com/kaukaasiasasl6kk/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBADcHOQn3zeWbT8G_LP-ajRWLRiWZv3zOvacthwVEUXpYER1hdj1FLvn3uXmDeJsDqkoO06vKehYt_

 

Kunda randa on loodud laudtee koos istumisaladega ning rannaala on ligipääsetav lapsevankritega peredele ning ratastooliga liiklejatele. Autodega tulijatele on piisavalt ruumi parklas ka kõige palavamatel suvepäevadel. Rannas freesitakse liiva regulaarselt, et tagada rannaala laius ning kasutamismugavus.

 

Viru-Nigula vald soovib tänada toetajaid ja koostööpartnereid, kes on teinud võimalikuks ranna

ala korrastamise nii suures mahus: Siberi Puidutöökoda OÜ, Stora Enso Eesti AS, Palmako AS, Lemeks AS, Holmen Mets AS, Country

OÜ, Nordwood OÜ, Kunda-Auto AS, Kunda Sadam AS, Kunda Nordic Tsement AS, Kiili Betoon OÜ,

Iriscorp Transport OÜ, Lajos AS, OÜ A.K.Buss, Raktoom AS, OÜ Puiduvedu.

 

Rajatised on kasutamiseks kõigile, kuid hinnakem meie ettevõtete panust ning käitugem loodud rajatistega heaperemehelikult!