« Tagasi

VABARIIKLIK PUUETEGA INIMESTE XXIV kultuurifestival

VABARIIKLIK  PUUETEGA INIMESTE XXIV kultuurifestival

24.-25. mai 2019 Rakvere teatris

Eesti Puuetega Inimeste Koda korraldab puuetega inimestele kultuurifestivali alates 1993. aastast. Tegemist on unikaalse ja kõige pikaajalisema traditsiooniga puuetega inimeste kultuurisündmusega Eestis, millel astuvad ülesse lauljaid, tantsijaid, instrumentalistid ja näitetrupid üle Eesti. Igal aastal jõuab publikuni umbes 30 erinäolist etteastet nii lastelt, täiskasvanutelt kui ka eakatelt.

 

2019. aastal toimub kultuurifestival 24.-25. mail Rakvere Teatris ja seda Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Koja eestvedamisel.  Festivalile on oodatud esinema nii kollektiivid kui ka üksikesinejad.

 

Pane tähele, et käesoleval aastal on muudatus ka festivali sisus:

  • Esimesel päeval esinevad kollektiivid, keda hindab 5-liikmeline žürii. Ootame võistlema erivajadusega inimeste kollektiive 15 minutilise kavaga VABAL TEEMAL. Palume kava pikkusest rangelt kinni pidada.
  • Teisel päeval on Vaba lava, kuhu on oodatud kollektiivid, kes soovivad lihtsalt esineda, ennast näidata (ei ole aja piirangut).

 

 

Selleks, et festivalil esineda ja lavale pääseda on vajalik eelregistreerida. Võta ühendust:  virukoda@virukoda.ee, telefonil 53429043

Seniks head harjutamist ja kohtumiseni Rakveres! Kes seekord lavale ei ihalda, siis tasuta sissepääsuga kultuurifestival on nautima  kaasa elama oodatud kõik huvilised.