« Tagasi

Eesti Naabrivalve ühing kutsub leidma parimat naabrit

MTÜ Eesti Naabrivalve on aastaid läbi viinud konkurssi „Hea Naaber" parima naabri leidmiseks. Ka sel aastal kutsume kõiki Eesti elanikke kuni 21. oktoobrini sellel konkursil osalema. Konkursi abil tunnustame hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsume üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid. Võitja kuulutame välja 25. oktoobril Eesti Naabrivalve Facebooki lehel.

Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima Naabri konkursile, mis toimub Naabrivalve Facebooki lehel. Kandidaadi esitamiseks tuleb kirjeldada kuulutuse all oleva kommentaarina, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja koostööpartnerid paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Parimat naabrit tunnustatakse konkursi peaauhinnaga, mille on välja pannud Hyundai Motor Baltic OY. Selleks on Hyundai Tuscon nädalavahetuse kasutusõigus. MTÜ Eesti Naabrivalve tunnustab omalt poolt võitjat lisaks spaapaketiga kahele Noorus SPA Hotellis ning järgmist kahte võitjat tänukirjaga.

Konkurss on leitav MTÜ Eesti Naabrivalve Facebooki lehel www.facebook.com/eestinaabrivalve

MTÜ Eesti Naabrivalve