« Tagasi

Ajaleht Postimees ja Omniva asuvad Eesti ilusaima postkasti otsingutele

. Konkursi raames palutakse inimestel saata pilte oma kodu kaunistavatest põnevatest postkastidest.

"Hooldatud postkastis ei saa saadetised kahjustada, need teevad meie ümbruse ilusamaks ning nende üle tunnevad heameelt ka kirjakandjad, kelle töö läheb kiiremini. Teeme oma kodu visiitkaardid Eesti sajandaks sünnipäevaks ilusaks!" kutsus Omniva jaotusvõrgu juht Jaak Saar üles kõiki konkursil osalema.

Et meisterdamise rõõm oleks suurem, panevad Omniva ja AS Eesti Meedia välja hulganisti toredaid auhindu. Peaauhinnaks on 500-eurone Bauhofi kinkekaart. Maakondade lõikes auhinnatakse kolme ilusaimat postkasti igas maakonnas Postimehe paberlehe aastatellimusega. Lisaks saavad kõik pildi saatjad lugeda kõiki Postimehe digiartikleid kuu aega tasuta.

Selleks, et töö ladusamalt läheks, on Omniva ette valmistanud ka sobiva postkasti joonise ning meisterdamise video. Ühtlasi tasub inspiratsiooniks jälgida Omniva Facebooki ja Instagrami, kus jagatakse näiteid eeskujulikest postkastidest.

Fotosid oodatakse veebiaadressil postimees.ee/postkast kuni 6. augustini, misjärel algab 13. augustil Postimehe keskkonnas rahvahääletus. Võitjad kuulutatakse välja 27. augustil.

Peaauhinna võidab rahvahääletusel, kirjakandjatelt ja žüriilt enim hääli saanud postkast. Rahvahääletusel enim hääli saanud postkast pärjatakse rahva lemmiku tiitliga. Žürii valib võitjad kategooriates "Žürii lemmik" ja "Fantaasiapostkast" ning kirjakandjad "Kirjakandjate lemmiku".

Uhkemad näited: https://kodustiil.postimees.ee/4502411/konkurss-eesti-ilusaim-postkast-saada-pilt-ja-voida-auhindu