« Tagasi

Vallavanem Einar Vallbaumi uusaastatervitus!

Hea vallarahvas!
 
Elame muudatusterohkel ajal, sest infotehnoloogia areneb kiiremini kui oodata oskame. Mäletame selgelt aega, et sõbraga sai ühendust vaid siis, kui talle külla läksid. Praegusel ajal pole imestamistväärt kui kolleegile kõrvaltuppa SMSi saadad või läbi sotsiaalmeedia koosoleku kokku kutsud. Selline ajajärk mõjutab tugevalt ka inimesi ja nende käitumismustreid.
 
Ka valla tasandil on palju muudatusi. Haldusreform on meie kõigi jaoks uus ja strateegilist lähenemist nõudev muutus. Printsiip on lihtne- tagada parim avalike teenuste kättesaadavus. Iga kodanik on tähtis ning probleemidega kursisolek ja avatud informatsioon tagavad õiged lahendused. Haldussuutlikkus ja kohanemisvõime on muudatuste juures olulisteks märksõnadeks. Anname endast parima, et elu vallas edeneks. See protsess nõuab palju tööd, tihedaid läbirääkimisi, ettevõtluse arendamise strateegiat, probleemkohtade kõrvaldamist ning koostööd erinevate sektorite ja üksuste vahel. Loodan, et igaüks teist aitab kaasa, olgu selleks kasvõi tahe paremaks saamisesse.
Soovin, et märkaksite enda ümber toimuvat ja oleksite üksteise vastu hoolivamad. Vahel piisab pisikestest tähelepanekutest nagu näiteks kolleegile ukse avamine või kommipaberi tänavalt üleskorjamine.
 
Ilusat aastavahetust ning teguderohket uut aastat!
 
Teie,
Einar Vallbaum
Vallavanem