Tšernobõli katastroofi likvideerimisel osalenu toetuse taotlus

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Tšernobõli katastroofi likvideerimisel osalenu toetust makstakse Viru-Nigula valla elanikule üks kord kvartalis tervise säilitamiseks vajalike kulude katteks. Toetuse määramise aluseks on isiku avaldus.

Kestvus:

Toetus kantakse riiklikusse sotsiaalteenuste registrisse ja suunatakse raamatupidamisele tasumiseks. Kui kõik on korrektne makstakse toetus välja 10 tööpäeva jooksul pärast taotluse esitamisest

Õigusaktid:

Lisainfo:

Sotsiaaltoetuste menetleja Mall Talts, mall.talts@viru-nigula.ee, tel. 325 5990

 

Taotlemine elektrooniliselt
 

Vajalikud sammud:

Sisenege Viru-Nigula valla teenuste ja toimingute keskkonda. Teie isik tuvastatakse teenuse kasutamiseks sisselogimisel. Vajalik on ID kaart PIN1 ja PIN2.  
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm. Vorm tuleb digitaalselt allkirjastada. 

Jälgige vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: VIru-NIgula vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

 


 


Taotlemine pabervormil

 

Vajalikud sammud:

Täitke taotluse vorm paberkandjal. Blanketi saab SIIT või Viru-Nigula vallamajast aadressil Kasemäe 19, Kunda. Vastuvõtuajad: E, N 09.00-14.00 (lõuna 12.00-12.30).

Vajaminevad
dokumendid:

Esitada isikut tõendav dokument

Viide: