HUVIRINGID VIRU-NIGULA VALLAS

Huviringid Kunda linnas 2018/2019

Laste rütmika- ja lauluring (lasteaias), juhendaja Katri Vahesalu, T kell 15.45 
Tütarlaste võimlemisring (lasteaias), juhendaja Elle Türkel, E kell 16.00
Kunstiring noortele (klubis), juhendaja Helen Jagant , N kell 16.30
Kooliteater (koolis), juhendaja Natalie Neigla
Kunda Naiskoor (koolis), juhendajad Kaie Aja ja Katri Vahesalu, E kell 18.00
Eakate laulukoor Laululustijad (koolis), juhendaja Kaie Aja, E kell 15.00
Tervisevõimlemine eakatele (koolis), juhendaja Natalie Neigla, T kell 16.00 ja N kell 15.30
Käsitöö õpitoad (klubis), juhendaja Kristi Onkel, P kord kuus kell 11.00
Idamaise tantsu ring Alima (klubis), juhendaja Epp Kaljos, T kell 17.30 Naisvõimlemisrühm (klubis), juhendaja Elle Türkel, T kell 19.00
Naisrahvatantsurühm Kõkutajad (klubis), juhendaja Kristin Tagam, E kell 18.30
Naisrahvatantsurühm Rannapiigad (päevakeskuses), juhendaja Taima Kivila, T kell 11.30
Segarahvatantsurühm Laanetagused (klubis), juhendaja Enna Laanemets, K kell 20.00
Naisrahvatantsurühm Memmed (päevakeskuses), juhendaja Enna Laanemets, T kell 14.00
Breiktantsu ring (klubis), juhendaja Jevgeni Mišin , K ja R kell 18.00
Kunda Linnaorkester (muusikakoolis), juhendaja Kait Tiitsoo, R kell 19.30

Slaavi ühing Läte (seltside majas):
Naiskoor Zarjanka, juhendaja Jelena Vainlo, K ja R kell 17
Rahvatantsurühm Svetozara, juhendaja Tatjana Mihhaljuk, E kell 18
Tantsuring Habibi, juhendaja Tatjana Kenk, E kell 16
Teatristuudio, juhendaja Antonina Kotsetkova, K ja R kell 19
Lastering Päikseke, juhendajad Tatjana Mihhaljuk ja Natalia Mazurik, L kell 11
Kunstiring, juhendaja Galina Penkovskaja, K kell 14
Naisteklubi, eestvedaja Tamara Ivanova, L kell 15 kord kuus

Slaavi ühing Berega (seltside majas):
Naiskoor Lada, juhendaja Ljubov Kljutšnik,T ja N kell 18.00
Kirjandusring, juhendaja Nadezda Vassiljeva, 2 korda kuus T kell 17.00
Naisteklubi Sudaruski, juhendaja Nadezda Vassiljeva, kord kuus L kell 14.00

Lisainfo saamiseks palun kirjutage klubi@kunda.ee või helistage telefonil 322 1556

 

Huviringid Viru-Nigula Rahvamajas 2018/2019

Näitering, juhendajad Alina Klimova, E kell 18

Laste pilliring, juhendaja Ervin Lember, T ja N kell 14

Laste käsitööring, juhendaja Urve Stepanova, T kell 14.30

Lastering, juhendajad Urve Stepanova ja Ervin Lember, T ja R kell 16

Viru-Nigula naisrahvatantsurühm Maarjapiigad, juhendaja Enna Laanemets, T kell 19

Viru-Nigula rahvamuusikud, juhendaja Ervin Lember, K kell 17

Naisansambel, juhendaja Ervin Lember, N kell 13

Segakoor, juhendaja Tiiu Millistfer, abidirigent Ivi-Ly Soomre, N kell 18.30

Folkloorirühm „Viru-Nigula mehed", juhendaja Ervin Lember, N kell 20 

Lisainfo saamiseks palun kirjutage vnrahvamaja@hot.ee või helistage telefonil 527 8979

 

Huviringid Aseri rahvamajas 2018/2019

Naiskoor Russkaja duša, juhendaja Anna Zamahhov, N kell 10.30

Näitering, juhendaja Luule Varinurm, N kell 19

Eakate tantsurühm Eideratas, juhendaja Ingrid Korjus, E kell 19

Eakate lauluansambel Hõbehall, juhendaja Anna Zamahhov, T kell 11

Lauluansambel Neda, juhendaja Juta Tiitso, T kell 19

Kapell, juhendaja Anatoli Zamahhov, K kell 17.30

Puidutööring, juhendaja Kaidu Peetso, E kell 15

Noorte tantsuring, juhendaja Karolin Möllits, N kell 19

Lisainfo saamiseks palun kirjutage rahvamaja@aseri.ee või helistage telefonil 335 1620