Vallavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

Esimees: Gaido Kentem, tel 5621 6452, e-post: gaido.kentem@gkehitus.ee
Aseesimees: Meelis Parijõgi, tel 501 3397, e-post: info@lammasmae.ee
Liikmed: Jüri Frolov

protokollid (viide)

Arengukomisjon

Esimees: Meelis Parijõgi, tel 501 3397, e-post: info@lammasmae.ee
Aseesimees: Raivo Heinmets, tel 528 9369, e-post: raivo.heinmets@mail.ee
Liikmed:

  1. Allar Aron
  2. Olav Kreen
  3. Mati Okas
  4. Koit Oras
  5. Kalev Pagar
  6. Ott Penek
  7. Elbe Tull
  8. Ervins Veitsurs
  9. Sergei Arefjev

protokollid (viide)

Eelarvekomisjon

Esimees: Allar Aron, tel 502 3253, e-post: allar.aron@mail.ee
Aseesimees: Olav Kreen, tel 514 2124, e-post: olav.kreen@gmail.com
Liikmed:

  1. Raivo Heinmets
  2. Genrietta Jõgi
  3. Gaido Kentem
  4. Ülle Pilk
  5. Tarmo Veldi

protokollid (viide)

Hariduskomisjon

Esimees: Kaido Veski, tel 5656 7467, e-post: kaido@veski.eu
Aseesimees: Ljudmilla Botško, tel 5564 8576, e-post: ljudmilla66@hot.ee
Liikmed:

  1. Regina Kaplina
  2. Karmen Kraut
  3. Krista Leppik
  4. Lea Metsis
  5. Merle Maimjärv-Mirka
  6. Ave Ojasalu
  7. Katrin Ostapov
  8. Maria Šipilova
  9. Elle Türkel

protokollid (viide)

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Jelena Fjodorova, tel 5360 7109, e-post: jelenafjodorova78@gmail.com
Aseesimees: Kristjan Vodja, tel 5625 0311, e-post: vodja.k@hot.ee
Liikmed:

  1. Kaie Hein
  2. Regina Kaplina
  3. Jaak Lepik
  4. Ülle Lillepea
  5. Glafira Nagel
  6. Janek Puusepp
  7. Rene Räni
  8. Viktoria Šutova
  9. Andres Sõber
  10. Nadežda Vassiljeva
  11. Hillar Vimberg
  12. Erli Väli
  13. Enna Laanemets
  14. Kaido Vahesalu
  15. Marko Levtšenko

protokollid (viide)

Majanduskomisjon

Esimees: Raivo Heinmets, tel 528 9369, e-post: raivo.heinmets@mail.ee
Aseesimees: Jelena Fjodorova, tel 5360 7109, e-post: jelenafjodorova78@gmail.com
Liikmed:

  1. Gaido Kentem
  2. Revo Koha
  3. Arvi Pobbul

protokollid (viide)

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Eha Polluks, tel 521 3208, e-post: eha.polluks@gmail.com
Aseesimees: Elju Rästa, tel 5664 4860, e-post: helen11@hot.ee

Liikmed:

  1. Silvi Klimenko
  2. Jelena Koivistoinen
  3. Elle Morel-Sipria
  4. Riivo Kiur
  5. Irina Semjonova
  6. Marge Zaidullin
  7. Kai Toome
  8. Elbe Tull

protokollid (viide)

 

Revisjonikomisjoni moodustamine (viide)
Alatiste komisjonide moodustamine (viide)
Alatiste komisjonide esimeeste ja aseesimeeste valimine (viide)
Arengukomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine (viide)
Komisjonide koosseisude kinnitamine (viide)
Sotsiaalkomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine (viide)
Kultuuri- ja spordikomisjoni koosseisu muutmine (viide)
Hariduskomisjoni koosseisu muutmine (viide)
Arengukomisjoni koosseisu muutmine (viide)