Ettevõtlus

Nimi

Aadress

Kontaktisik

Telefon

Tegevusala

AS Kunda Nordic Tsement Jaama 2, Kunda   322 9900
knc@knc.ee
 
Estonian Cell Jaama 21, Kunda   687 0000
info@estoniancell.ee
 
AS Lajos Selja tee 11, Kunda   327 0940
lajos@lajos.ee
 
Kunda Trans AS Jaama 2, Kunda   322 1460  
Kunda-Auto AS Tööstuse 6, Kunda   322 1667
kundaauto@kundaauto.ee
 
Viru-Nigula Saeveski AS Vasta küla, Viru-Nigula vald Margus Mänd 508 3841 Puidutööstus

Flexa Eesti AS

Vasta küla, Viru-Nigula vald

 

322 5580

Lastemööbli detailide valmistamine

Imprest AS

Ojaküla, Viru-Nigula vald

Timo Hermlin

329 5824,
525 5599

Puidu immutamine, aiapostide, mänguväljakute, aiaelementide tootmine

Varudi Mõis OÜ

Varudi küla, Viru-Nigula vald

Eike Pagar

5662 3462

Piimatootmine

Kraavi Põllumajandus OÜ

Kanguristi küla, Viru-Nigula vald

Alvar Luik

5647 8161

Piimatootmine

Lammasmäe Puhkekeskus OÜ

Linnuse küla, Viru-Nigula vald

Meelis Parijõgi

501 3397

Puhkeküla

Lemar-Auto OÜ

Kalvi tee 9,
Viru-Nigula alevik

Lembit Metsis

322 1343,
510 2980

Transpordivahendite remont ja hooldus

RRLektus AS
Õ-Pood

Kunda tee 4,
Viru-Nigula alevik

Aili Umblia

329 4523

Toidu- ja tööstuskaupade jaemüük

Nigula Veduk OÜ

Kalvi tee 5,
Viru-Nigula alevik

Arne Gordejev

329 4597

Transporditeenused

OÜ Selja Põllumajandus

Selja küla, Viru-Nigula vald

Meelis Parijõgi

325 1336

Põllumajanduslik tootmine

Siberi Puidutöökoda OÜ

Kutsala küla, Viru-Nigula vald

Meelis Parijõgi

501 3397

Puidu töötlemine

Vuti Karin OÜ

Kalvi tee 2,
Viru-Nigula alevik

Argo Vutt

504 7596

Kaubavedu

Ester Vergi FIE

Kirikaia 2,
Viru-Nigula alevik

Ester Vergi

518 7138

Juuksuri- ja iluteenindus

Pekka Laidinen FIE Maarja 8, Viru-Nigula alevik Pekka Laidinen

527 2757, 322 3625
pekkalaidinine@gmail.com

Transport, laste- ja spordilaagrid, treeningud, spordivarustuse müük

Hillar Vimberg FIE

Vasta küla, Viru-Nigula vald

Hillar Vimberg

5564 5407

Muusika

Maie Maiboroda FIE

Koila küla, Viru-Nigula vald

Maie Maiboroda

5196 1896

Toitlustamine

ML Meelelahutus OÜ Maarja 10, Viru-Nigula alevik Martin Leppik 529 2873 Meelelahutus

Tarvo Tonka FIE

Niguli 1,
Viru-Nigula alevik

Tarvo Tonka

5392 8601

Veterinaaria

Saviaugu Puit OÜ

Linnuse küla, Viru-Nigula vald

Tiit Muru

507 6186

Mööbli valmistamine ja paigaldamine

Virve Sipria FIE

Kirikaia 2,
Viru-Nigula alevik

Virve Sipria

329 4521

Lillede ja taimede müük

Taivo Treimann FIE

Kalvi tee 4,
Viru-Nigula alevik

Taivo Treimann

507 9748

Tõste- ja transpordi teenused

KleinBox OÜ Kirikaia 2, Viru-Nigula alevik Erika Klein 5331 1473 Massaaž  ja käsitöökarbid,- albumid,- kaardid
Wienerberger AS Kordoni 1, Aseri Andrei Karev 334 2130
aseri@wienerberger.com
 
Rannu Rukkilill E.S.T. OÜ   Aivar Allikmäe 335 1263, 503 2269
rannurukkilillest@gmail.com
 
Nurme talu köök OÜ   Urmas Lindlo 5371 6767
urmas.lindlo@gmail.com
 
Radix P.T. OÜ   Priit Tähtvere 335 1589, 510 5719
priit.tahtvere@mail.ee
 
Raivo Pihlak FIE   Raivo Pihlak 509 2488
raivo@raunistal.ee
 
Viples OÜ   Ljudmilla Lendel 5347 4812
ljudmilla2003@mail.ru
 
PT Toitlustus OÜ (Rannu kohvik)   Peeter Tapner 503 7417
pt.lihakari@mail.ee
 
Valentina Komarova FIE   Valentina Komarova 5693 0858
valjaazeri@mail.ru
 
Nurme pood OÜ  
Tatjana Bojarun
332 8210
 
Aseri Kommunaal OÜ Kordoni 12, Aseri Svetlana Filonik 335 1223, 5342 3397
kommunaal@aseri.ee
 
Kalot Ehitus OÜ   Kalle Kohver 516 3192
kallekohver@hot.ee
 
Vanakooli OÜ   Ott Penek 5340 3296
ottpenek@hot.ee
 
GK Ehitus OÜ   Gaido Kentem 5621 6452
gaido.kentem@gkehitus.ee
 
Mebelland OÜ   Sergei Arefjev 512 2025
sergei@mebelland.eu
 
S.A.Cito OÜ   Sergei Arefjev 512 2025
sergei@mebelland.eu
 
OG Elektra AS   Üllar Lehesoo 337 3033
aseri@ogelektra.ee
 
HJ Hage OÜ   Heret Järvepere-Luik 528 9400
heretjarvepere@hot.ee
 
Kalwi Kinnisvara OÜ   Koit Oras 517 5635
konnatiigi@gmail.com
 
Krista Karask FIE   Kalmer Karask 335 1624, 5667 8885
estfarmer@gmail.com
 
Streamlink OÜ   Aleksander Bobrov 5620 1428, 522 8665
abvektor@hot.ee
 
Heategevusfond Taastõusmine SA   Sergei Tovashov 5820 3935
tovash71@gmail.com
 
Arcticbad OÜ Tellise 10, Aseri Jaanika Sternhof 5650 6923
arcticbad@arcticbad.eu
 
Belitex Invest OÜ (ruume üürib OÜ Plantago)   omanik Aleksander Larin (volitatud esindaja Erkki Stüf 339 5355, 566 50910
eskp.eesti@gmail.com
 
Olerex AS   Piret Miller 610 0100
info@olerex.ee
 
R.K.Riikal OÜ   Kalle Kohver 516 3192
kallekohver@hot.ee
 
Autosõit OÜ   Alo Altermann

Karlo Ehvart
5345 1061
virumaa@autosoit.ee
5300 9997
karlo.ehvart@autosoit.ee
 
Aseriaru Tuulepark OÜ   Andrus Zavadskis 527 4751
andrus.zavadskis@neljaenergia.ee
 
Mereoja Camping OÜ   Aive Liivaste 5341 7202, 5908 4196
mereoja@mereoja.eu
 
MY Magic OÜ   Gerli Lonskaja

Glafira Nagel
5805 1954, 644 1444
sales@mymagic.ee
5378 2778
 
Stuudio-A OÜ   Alesya Lonski 5837 7485
aKIRIK@mail.ru
 
External OÜ   Olari Oras 5388 9472
olariolkar@hot.ee
 
Aseri Tööstuspark OÜ   Gaido Kentem 5621 6452
gaido.kentem@gkehitus.ee
 
Paevälja OÜ   Priit Eskor 503 7416
priit.eskor@gmail.com