HUVIRINGID VIRU-NIGULA VALLAS 2017/2018 HOOAJAL

Huviringid Viru-Nigula Rahvamajas

Esmaspäev

Kell 18 Näitering, juhendajad Alina Klimova ja Tiit Alte

 

Teisipäev

Kell 14.30 Laste näitering, juhendaja Helle Sõber

Kell 14.30 Laste pilliring, juhendaja Ervin Lember

Kell 19 Viru-Nigula naisrahvatantsurühm „Maarjapiigad", juhendaja Enna Laanemets, klaverisaatja Lea Kapstas

 

Kolmapäev

Kell 14.30 Laste käsitööring, juhendaja Urve Stepanova

Kell 17 Viru-Nigula rahvamuusikud, juhendaja Ervin Lember

 

Neljapäev

Kell 13 Naisansambel, juhendaja Ervin Lember

Kell 14.30 Laste pilliring, juhendaja Ervin Lember

Kell 18.30 Segakoor, juhendaja Tiiu Millistfer, abidirigent Ivi-Ly Soomre

Kell 20 Folkloorirühm „Viru-Nigula mehed", juhendaja Ervin Lember, jutumees Jaak Lepik

 

Reede

Kell 16 Kunda küla lastering, juhendajad Urve Stepanova ja Ervin Lember

 

Kord kuus kolmapäeviti harrastusteatrite õhtu.

 

Huviringid Kundas

Esmaspäev

Kell 11.30 Kooliteater (koolis), juhendaja Natalie Neigla

Kell 15 Eakate laulukoor Laululustijad (koolis), juhendaja Kaie Aja

Kell 16 Tütarlaste võimlemisring (lasteaias), juhendaja Elle Türkel

Kell 17 Tantsuring Habibi (seltside maja), juhendaja Tatjana Kenk, E kell 17
Kell 18 Rahvatantsurühm Svetozara (seltside maja), juhendaja Tatjana Mihhaljuk

Kell 18 Kunda Naiskoor (koolis), juhendajad Kaie Aja ja Katri Vahesalu

Kell 19 Naisrahvatantsurühm Kõkutajad (klubis), juhendaja Kristin Tagam

 

Teisipäev

Kell 11.30 Seenior-naisrahvatantsurühm Rannapiigad (päevakeskuses), juhendaja Taima Kivila

Kell 14 Memmede rahvatantsurühm (päevakeskuses), juhendaja Enna Laanemets
Kell 15.45 Laste rütmika- ja lauluring (lasteaias), juhendaja Katri Vahesalu

Kell 15 Käsitööring (päevakeskuses), juhendaja Ruth Kaljund

Kell 16 Tervisevõimlemine eakatele (koolis), juhendaja Natalie Neigla

Kell 17 Kirjandusring (seltside majas), juhendaja  Nadezda Vassiljeva, 2 korda kuus

Kell 17.30 Idamaise tantsu ring Alima (klubis), juhendaja Epp Kaljos

Kell 18 Naiskoor Lada (seltside majas), juhendaja Ljubov Kljutšnik

Kell 18.30 Latin-dance tantsuring (klubis), juhendaja Evely Vaigur

 

Kolmapäev

Kell 14 Kunstiring (seltside majas), juhendaja Galina Penkovskaja

Kell 17 Naiskoor Zarjanka (seltside majas), juhendaja Jelena Vainlo

Kell 18 Breiktantsu ring (klubis), juhendaja Jevgeni Mišin

Kell 19 Teatristuudio (seltside majas), juhendaja Antonina Kotsetkova

Kell 20 Segarahvatantsurühm Laanetagused (klubis), juhendaja Enna Laanemets

 

Neljapäev

Kell 16.30 Kunstiring noortele (klubis), juhendaja Helen Jagant

Kell 18 Naiskoor Lada (seltsie majas), juhendaja Ljubov Kljutšnik

 

Reede

Kell 14 Kunstistuudio Vanadi Art (lasteaias), juhendaja Nadežda Vassiljeva

Kell 17 Naiskoor Zarjanka (seltside majas), juhendaja Jelena Vainlo

Kell 18 Breiktantsu ring (klubis), juhendaja Jevgeni Mišin

Kell 19 Teatristuudio (seltside majas), juhendaja Antonina Kotsetkova

Kell 19.30 Kunda Linnaorkester (muusikakoolis), juhendaja Kait Tiitsoo

 

Laupäev

Kell 11 Lastering Päikseke (seltside majas), juhendajad Tatjana Mihhaljuk ja Natalia Mazurik

Kell 14 kord kuus Naisteklubi Sudaruski (seltside majas), juhendaja Nadezda Vassiljeva

Kell 15 kord kuus Naisteklubi (seltside majas), eestvedaja Tamara Ivanova, L kell 15 kord kuus

 

Pühapäev

Kell 11 kord kuus Käsitöö õpitoad (klubis), juhendaja Kristi Onkel
Kell 10 Latin-dance tantsuring (klubis), juhendaja Evely Vaigur

Kell 13 kord kuus Eakate klubi Videvik (klubis), president Helje Kulper

 

Huviringid Aseri Rahvamajas

Esmaspäev

Kell 11 Kapell, juhendaja Anatoli Zamahhov

Kell 18 Laste tantsuring, juhendaja Viktoria Abdusaljamova

 

Teisipäev

Kell 10.30 Russkaja duša, juhendaja Anna Zamahhova

Kell 12 Hõbehall, juhendaja Anna Zamahhova

Kell 18 Laste tantsuring, juhendaja Viktoria Abdusaljamova

Kell 19 Neda, juhendaja Juta Tiitso

 

Kolmapäev

Kell 18 Laste tantsuring, juhendaja Viktoria Abdusaljamova

Kell 18.30 Noorte tantsuring, juhendaja Karolin Möllits

 

Neljapäev

Kell 11 Käsitööring, juhendaja Natalja Serdjuk

Kell 19 Näitering, juhendaja Luule Varinurm

 

Reede

Kell 15 Puidutööring, juhendaja Kaidu Peetso

Kell 20 Orkester, juhendaja Kait Tiitso

 

Pühapäev

Kell 10 Orkester, juhendaja Kait Tiitso

 

Teretulnud on kõik huvilised!

Lisainfo ja juhendajate kontaktid: keio.soomelt@viru-nigula.ee või tel. 28 200 429